Ogłoszenie aktualne do dnia 03.05.2024r.

APTEKA "Avena" z Lubszy (powiat brzeski) zatrudni magistra farmacji

•   Lubsza, powiat brzeski, województwo opolskie

•   umowa o pracę

•  pełny etat lub pół etatu lub umowa zlecenie

Zakres obowiązków

•  Profesjonalna i rzetelna obsługa pacjentów

•   Wydawanie produktów leczniczych

•  Wykonywanie leków recepturowych

•  Przyjmowanie dostaw, kontrola ilościowa, wprowadzenie towaru na stan •  Rozmieszczenie preparatów w magazynie i ekspedycji •  Monitorowanie stanów magazynowych oraz terminów ważności preparatów •  Obsługa systemu Kamsoft

Nasze wymagania

•  wykształcenie wyższe farmaceutyczne oraz czynne prawo do wykonywania zawodu •  komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków • umiejętność budowania relacji z pacjentami, empatia •  gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

•  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę •  atrakcyjne wynagrodzenie •  system premiowy •  praca w przyjaznej atmosferze

O nas

Apteka "Avena" jest częścią firmy rodzinnej, prowadzona prze dwa pokolenia farmaceutów, funkcjonująca na lokalnym rynku od ponad trzydziestu lat. Do naszego zespołu poszukujemy pozytywnej, energicznej osoby lubiącej swoją pracę i kontakt z ludźmi. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 601220312 lub wysłanie CV na adres:

tomasz.zielinski.jlc@gmail.com