12. edycja Konkursu Liderów Ochrony Zdrowia

Ruszyła nowa edycja prestiżowego plebiscytu dla organizacji i firm rynku ochrony zdrowia oraz farmacji. Zaprezentuj swoje osiągnięcia i zdobądź tytuł Lidera. Udział w Konkursie jest bezpłatny, a zgłoszenia oceni 25-osobowa, niezależna Kapituła.

Zapraszamy do udziału w 12. edycji Konkursu Liderów Ochrony Zdrowia.

Jak co roku nagrodzimy najcenniejsze inicjatywy oraz postawy na rynku ochrony zdrowia i farmacji. Plebiscyt ma otwartą, ogólnopolską formułę, a uczestnictwo jest bezpłatne. Wystarczy wypełnić i wysłać prosty formularz zgłoszenia. 14 laureatów w 4 kategoriach wybierze niezależna Kapituła.

 

Organizatorem i mecenasem Konkursu jest czasopismo OSOZ Polska. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej Gali Liderów Ochrony Zdrowia, która odbędzie się 24 kwietnia 2018 roku w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach w ramach Międzynarodowego Kongresu „Innowacyjna Ochrona Zdrowia”.

 

Spróbuj swoich sił i weź udział w Konkursie. Każdy ma równe szanse, bez względu na skalę działalności lub projektu. Liczy się pomysłowość, zaangażowanie i pasja pracy. Wystarczy wysłać wniosek w jednej z 4 kategorii:

 

  • Innowacyjne Pomysły w Ochronie Zdrowia,
  • Promocja Zdrowia i Profilaktyka,
  • Skuteczne Zarządzanie w Ochronie Zdrowia,
  • Działalność na Rzecz Pacjenta.

 

Kryształowe statuetki Złotego, Srebrnego, Brązowego oraz Brylantowego Lidera Ochrony Zdrowia – symbolizujące szlachetne zasługi w ochronie zdrowia i farmacji – wręczą członkowie Kapituły. Formularze zgłoszenia można nadsyłać do 9 lutego 2018 roku.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA / INFORMACJE

Oficjalna strona internetowa konkursu: www.osoz.pl/lider2018