Prośba mgr farm. Krzysztofa Słomiaka o poparcie

Szanowni Państwo,

piszę z prośbą o wsparcie w głosowaniu środowiska farmaceutów oraz udostępnienie możliwymi kanałami i nieukrywaną radością, gdyż zakwalifikowałem się do 3 etapu konkursu o staż w Parlamencie Europejskim. Ostatni etap to głosowanie na FB poprzez aplikację:

https://apps.facebook.com/po-eurostaz

Jedna osoba z naszego województwa dostanie się na staż i chciałem prosić Was o pomoc i Wasz głos, aby to osiągnąć.

Mam szansę na to, aby swoje kroki skierować ku Brukseli, pracować w środowisku europarlamentarzystów. Wszyscy wiemy jak ważne dla farmaceutów jest reprezentacja w strukturach rządowych, której aktualnie nie posiadamy. Z wykształcenia jestem farmaceutą, członkiem Okręgowej Rady Aptekarskiej w Łodzi. Aktualnie pracuję w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz w dwóch hurtowniach farmaceutycznych w Łodzi. Szczególnie bliska jest mi tematyka prawa w ochronie zdrowia i na tym chciałbym się skupić właśnie odbywając ten staż. Daje to ogromne możliwości rozwoju w tym kierunku i otwiera drzwi, które do tej pory były zamknięte.

Aby zagłosować, należy kliknąć w link, zalogować się do portalu Facebook, wybrać województwo łódzkie, znaleźć mnie nie liście i kliknąć głosuj. Wszystko trwa mniej niż 10 sekund.

Chciałbym powalczyć o to miejsce. Dla mnie to duża szansa, która nie jest przypadkiem. Liczę bardzo na Państwa pomoc i z całego serca dziękuję za każde wsparcie.

Każdy głos jest na wagę złota. Jeśli jest to możliwe proszę o rozprzestrzenienie, tej informacji na wszystkie Izby Aptekarskie w Polsce oraz wszystkich członków OIA w Łodzi. Jestem jedynym farmaceutą, który dotarł do ostatniego etapu i dalej bierze udział w tym konkursie w skali całego kraju.

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za pomoc,

Krzysztof Słomiak