Szczepienia w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu

Drodzy Farmaceuci,

Już niemal co czwarty Farmaceuta, będący członkiem naszej Izby zgłosił się na szkolenia, po których uzyska uprawnienia do kwalifikacji i szczepień przeciwko Covid- 19. Część z Państwa, posiada już takie uprawnienia, potwierdzone certyfikatami, a każdego dnia liczba takich osób rośnie. Dlatego wspólnie z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym w Opolu podjęliśmy decyzję o podjęciu współpracy,  której celem jest zaangażowanie  naszych członków w Narodowym Programie Szczepień. Oferta złożona przez USK w Opolu obejmuje szereg niezwykle istotnych elementów. Jednym z najważniejszych jest  możliwość pracy i nabierania doświadczenia w profesjonalnych , interdyscyplinarnych zespołach, szczepiących zarówno w samym szpitalu, jak i w zespołach wyjazdowych. Elastyczne formy zatrudnienia połączone zostają z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Kolejny atut to niezależne ubezpieczenia, których koszty ponoszą zarówno Izba jak i USK. Wspólnie z Uniwersytetem Opolskim podjęliśmy także działania pozwalające na przeprowadzanie szkoleń praktycznych w Opolu. O szczegółach poinformujemy wkrótce.  Wszystkich zainteresowanych udziałem w szczepieniach prosimy o bezpośredni kontakt wskazany poniżej.

 

Dane kontaktowe do osób, które będą zatrudniać farmaceutów w celu kwalifikowania oraz szczepienia przeciwko wirusowi SARS CoV-2:

 

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu,  Al. W. Witosa 26

Dział Personalny    - pokój 109 tel. 77 45 20 133, 

Sandra Sitnik          - sandra.sitnik@usk.opole.pl

Helga Miemczyk    - helga.miemczyk@usk.opole.pl

 

Niezbędny będzie również kontakt z Małgorzatą Czukiewską  – zastępcą koordynatora ds. szczepień w celu zapisywania się do harmonogramu wykonywania szczepień tel. 665 340 746, malgorzata.czukiewska@usk.opole.pl.